Notice: Undefined variable: opisImage in /home/techrol/ftp/webreklama/conf/smarty/sysplugins/smarty_internal_data.php on line 0
Doświadczenie

Działamy od 1990 roku z powodzeniem zaopatrując sklepy i rolników w części zamienne do ciągników i maszyn.

Profesjonalizm

Każdego dnia nasze oddziały i współpracujące sklepy dostarczają części niezbędne do remontów i napraw w sferze rolnictwa.

Niezawodność

Współpracujemy z wieloma producentami krajowymi i zagranicznymi dostarczając zawsze produkty najwyższej jakości.

Ważne telefony

KLIENT DETALICZNY

BIURO OBSŁUGI KLIENTA (BOK)

tel.: 22 731-26-01
kom.: 531-700-619
kom.: 531-707-403
ozarow@techrol.com

 

KLIENT HURTOWY

DZIAŁ SPRZEDAŻY

hurt@techrol.com

Kamil Fedoryk

tel.: +48 22 731 26 03
kom.: +48 531 709 949
kamil.fedoryk@techrol.com
Piotr Ratajczyk

tel.: +48 22 731 26 04
kom.: +48 501 598 686
piotr.ratajczyk@techrol.com
Mariusz Rawiak

tel.: +48 22 731 26 02
kom.: +48 501 372 040
mariusz.rawiak@techrol.com

 

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

dzial.handlowy@techrol.com

Kierownik wydziału handlowego

Daniel Rozwód
tel.: +48 22 731 26 25
fax: +48 22 731 26 08
kom.: +48 501 598 615
daniel.rozwod@techrol.com

Specjalista ds. maszyn rolniczych

Paweł Ponieważ
tel.: +48 22 731 26 35
fax: +48 22 731 26 12
kom.: +48 506 024 172
gg: 50683543
pawel.poniewaz@techrol.com

Specjalista ds. ciągników lekkich

Zbigniew Waszczak
tel.: +48 22 731 26 21
fax: +48 22 721 11 16
kom.: +48 501 037 163
gg: 10856781
zbigniew.waszczak@techrol.com

Specjalista ds. ciągników ciężkich

Zbigniew Zelik
tel.: +48 22 731 26 23
fax: +48 22 721 11 16
kom.: +48 501 598 617
zbigniew.zelik@techrol.com

Import Coordinator

Dariusz Sitarski
mob.: +48 501 372 030
tel.: +48 22 731 26 06
skype: dariusz.techrol
dariusz.sitarski@techrol.com

Asystent ds. zaopatrzenia

Grzegorz Rosik
tel.: +48 22 731 26 36
fax: +48 22 721 11 16
kom.: +48 533 594 808
grzegorz.rosik@techrol.com

 

 

DZIAŁ REALIZACJI WYSYŁEK/ZAMÓWIEŃ
tel.: +48 22 731 26 17                                        Niezgodności ilościowe: magazyn@techrol.com
kom.: +48 531 715 607
tel.: +48 22 731 26 13                                        Dotyczy sytuacji, gdy ilość towaru w przesyłce nie zgadza się z ilością zamówionych produktów.

kom.: +48 531 716 754
dzial.wysylek@techrol.com

 

DZIAŁ REKLAMACJI

Zgłaszanie reklamacji jakościowych produktów

tel.: +48 22 731 26 40
fax: +48 22 731 26 29
kom.: +48 531 598 309
reklamacje@techrol.com

Skontaktuj się z nami

TECH-ROL Sp. z o.o.
ul. Poznańska 99,
05-850 Ożarów Mazowiecki

Recepcja
Tel: 22 731-26-00
Fax: 22 721-11-16
Mail: recepcja@techrol.com

Copyright TECH-ROL © All Rights Reserved.